Skip to main content
VI. Uluslararası Meslek Yüksekokulları Sempozyumu

Değerli Bilim İnsanları,

Uluslararası Meslek Yüksekokulları Sempozyumu’nun altıncısı (18-20 Mayıs 2017) Saraybosna / Bosna-Hersek’te gerçekleştirilecektir. Sempozyumun ana teması “Öğrenci Merkezli Mesleki Eğitim” olarak belirlenmiştir. Akademik bilginin sektör ile paylaşılması amacıyla mesleki eğitimin önemini, gençlere ve topluma sağlayacağı yararları bilimsel zeminde tartışacağımız bu kongreye ev sahipliği yapmanın heyecanını yaşıyoruz.

Dünyanın dört bir yanından gelecek katılımcıların sosyal, kültürel ve akademik disiplin anlayışlarını paylaşmaları ve bilgi birikimlerini aktarmalarının, her bir katılımcının kişisel ve mesleki gelişimine katkı sağlayacağı inancındayız.  

Meslek yüksekokulu programları ve mesleki eğitim alanında çalışma yapan bilim insanlarının etkileşimlerini artıracakları, çalışmalarını paylaşacakları ve tartışacakları bu bilim şenliğinde sizleri sözlü ya da poster sunumunuzu yapmak veya dinleyici olarak ağırlamaktan gurur ve mutluluk duyacağız.

Katılım ve desteğinizin Meslek Yüksekokulları ve Mesleki Eğitim alanına büyük katkı sağlayacağı inancındayız.

Saygılarımızla,
Umyos2017 Düzenleme Kurulu

_______________________________________________

Aşağıda bulunan "dosya gönder" linkini kullanarak tam metin bildirinizi gönderebilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT: Sistem yalnızca docx formatındaki dosyaları kabul etmektedir. Dosya yüklerken formatının ".docx" olmasına dikkat ediniz.

ÖNEMLİ NOT: Tam metin yazım şablonu için tıklayınız. Tam metin bildirileriniz bu şablona uygun olmalıdır. Aksi taktirde yayınlanması mümkün olmayacaktır.

İlginize teşekkür ederiz. Saraybosna'da görüşmek dileğiyle...

_______________________________________________

Yazarlar:

Bilim & Program Komitesi:

Başkan:

 

Düzenleyen: OpenConf®
Telif Hakkı (Copyright) ©2002-2015 Zakon Group LLC